„Život je snadný“ se službou EasyGo® od společnosti UTA

EasyGo® je spojení provozovatelů mýtného ve skandinávských zemích: Dánsku, Norsku a Švédsku. Se zařízením BroBizz® projíždíte rychle a snadno 50 mýtnými stanicemi, tunely, na trajektech, po silnicích (NO) a mostech jako jsou mosty Øresund (DK-SE), Storebælt (DK) a Svinesund (SE-NO). Pro úhradu silničního mýtného v Dánsku a Švédsku (mýtná povinnost: ≥ 12t)platí i nadále euroviněta.

Již můžete použít zařízení BroBizz® ve městě a okolo města Harstadt a také na trasách Rv36 Skyggestein – Skjelbredstrand a Fv32 Gimleveien – Augestadveien.

Na Vašem zařízení BroBizz® se nachází anténa, která vysílá unikátní číslo BroBizz® na mýtnou stanici, kterou projíždíte. Jakmile mýtná stanice obdrží číslo, otevře se závora a Vy můžete projet bez čekání.

Dodržujte prosím následující: K úhradě silničního mýtného v Dánsku a Švédsku pro vozidla >12 t platí nadále euro nálepka.

EasyGo BroBizz®-Box

To jsou Vaše výhody zařízení BroBizz®, které získáte prostřednictvím společnosti UTA:

  • Zařízení BroBizz® je možné použít na více než 50 mýtných stanicích ve 3 zemích
  • Získáváte výhodné slevy: až 13% v porovnání s cenou při platbě v hotovosti
  • Snadný a rychlý průjezd mýtnými stanicemi – šetří čas, nervy a palivo
  • Výhoda likvidity díky atraktivním platebním podmínkám
  • Integrace Vašich mýtných dat v pravidelném vyúčtování od společnosti UTA (v závislosti na operátorovi, včetně rozpisu daní)
  • Možná snadná změna SPZ

Jak si můžete zařízení UTA BroBizz® objednat?

Objednejte si své zařízení BroBizz® snadno a rychle. Zašlete nám k tomu vyplněný objednávkový formulář. Převezmeme veškeré administrativní úkoly za Vás.

Nyní nově: Dodatečné slevy v Norsku

Od nynějška můžete využít slevy až 50 % na zpoplatněných silnicích v Norsku.

Zaregistrujte se pro zvláštní slevy zcela jednoduše přímo v klientské sekci UTA nebo kontaktujte naše experty na mýtné na telefonním čísle +49 6027 509-669 nebo na e-mailu support@uta.com.

Jak probíhá vyřízení?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, připravíme Vaše zařízení UTA BroBizz® k odeslání. To pak obdržíte podle doby dodání doručovací služby během dalších 2-3 pracovních dní.

Prodali jste vozidlo, ke kterému bylo přiděleno zařízení BroBizz®? Převeďte si snadno zařízení BroBizz® na své nové vozidlo. Sdělte nám v takovém případě nové údaje o vozidle a my pro Vás nově nakonfigurujeme nové zařízení – bez servisu, časové prodlevy nebo dodatečných nákladů.

Pokud již zařízení BroBizz® nepotřebujete, jednoduše nám jej zašlete zpět v obalu (ve kterém jste jej dostali při dodání). Pokud jste své zařízení BroBizz® ztratili nebo bylo ukradeno, zablokujeme jej, poté, co nám zašlete vyplněný blokační formulář. Tam si také vyberete, zda potřebujete náhradní zařízení nebo nikoli.

Řešení EETS – UTA je připravena na spuštění!

V souvislosti s otevíráním dalších mýtných systémů poskytovatelům interoperabilních řešení („EETS Provider“) bude nabídka společnosti UTA nepřetržitě rozšiřována.

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic