UTA ROZŠIŘUJE SVOJI SLUŽBU NABÍZEJÍCÍ TRAJEKTOVOU DOPRAVU NA 750 SPOJŮ

  • Nový online rezervační systém pro trajektová spojení
  • Zahrnuje většinu evropských trajektových linek
  • Více než 40 trajektových společností na jednom portálu

Kleinostheim – Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) dále rozšířila portfolio svých služeb: S novou online platformou UTA Ferry tato společnost specializující se na mobilitu vytvořila službu nabízející přibližně 750 trajektových spojení ve více než 50 zemích. Na uvedené platformě si zákazníci mohou předem rezervovat jízdenky u více než 40 společností provozujících trajektovou dopravu a tyto jízdenky si s kartou UTA zakoupit za nižší cenu. Portál pro trajektovou dopravu byl vytvořen ve spolupráci s britskou službou Freightlink, která je jedním z předních evropských online poskytovatelů nízkonákladových trajektových lístků.

„Těší nás, že můžeme našim zákazníkům v Evropě nabízet tak rozsáhlou síť trajektových spojů“, říká Volker Huber, generální ředitel společnosti UTA. „S platformou UTA Ferry jsme naši nabídku rozšířili z 50 na 750 trajektových spojení zahrnujících většinu evropských provozovatelů trajektových služeb a většinu evropských trajektových linek.“ Nové linky zahrnují spojení mezi Calais (Francie) a Doverem (Spojené království), mezi přístavem Hoek van Holland (Nizozemsko) a Harwichem (Spojené království) a mezi Rostockem (Německo) a Gedserem (Dánsko). Nejenže tato platforma šetří čas a peníze, zákazníkům nabízí také maximální flexibilitu a jistotu při plánování. Díky nové službě si lze cestu trajektem rezervovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Již není potřeba čekat na nákup jízdenek v přístavech a zákazníci mají na trajektu zaručené místo. Na vybraných trasách jsou k dispozici otevřené jízdenky bez pevného času odjezdu. Jízdenky lze měnit nebo rušit zdarma.

Služba UTA Ferry je k dispozici v 10 jazycích a lze k ní získat přístup ve vyhrazené části webových stránek společnosti UTA. Při rezervaci jsou příslušné údaje předávány na pozadí, takže zákazníkovi je nabízena hladce fungující služba, prostřednictvím které lze vše zajistit z jednoho místa. Totéž platí pro fakturaci zlevněných trajektových spojů, které jsou hrazeny jako obvykle přes fakturu společnosti UTA. „Se službou UTA Ferry jsou nyní spediční a přepravní společnosti stejně efektivní na vodě jako na silnici,“ dodává Volker Huber. „Jsme tak o důležitý krok blíže našemu deklarovanému cíli, jímž je nabízet našim zákazníkům v Evropě integrovaná řešení mobility.“


Zde naleznete ke stažení tiskové zprávy a související obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic