CARSTEN BETTERMANN JMENOVÁN NOVÝM GENERÁLNÍM ŘEDITELEM UTA

Kleinostheim – Dne 1. října 2019 společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) jmenovala Carstena Bettermanna svým novým generálním ředitelem. Carsten Bettermann nahrazuje Volkera Hubera, který po čtyřech úspěšných letech ve funkci generálního ředitele UTA, přechází na jinou pozici ve skupině Edenred.

Carsten Bettermann je zkušeným ředitelem, který vystudoval Technickou univerzitu Berlín a Univerzitu ve Vermontu. Kariéru započal v McKinsey & Company v Německu. Před příchodem do UTA získal zkušenosti s vrcholovým vedením v LSG Sky Chefs a v CWS Boco International v Německu, Švýcarsku a Spojených státech.

Pod vedením Volkera Hubera se společnost UTA výrazně rozvíjela a dokončila komplexní transformační proces za účelem neustálého zlepšování svých služeb zákazníkům. Společnost UTA úspěšně expandovala do nových zeměpisných oblastí, zejména ve střední a východní Evropě, uvedla na trh několik zásadních inovací, jako je interoperabilní mýtná jednotka UTA One®, a realizovala několik strategických akvizic, například akvizici mýtného portfolia „Road Account“.

„S potěšením vítáme Carstena Bettermanna v UTA a ve skupině Edenred. Jeho rozsáhlé a různorodé manažerské odborné znalosti budou důležitým přínosem pro další rozvoj a transformaci UTA. Děkujeme Volkeru Huberovi za jeho velmi úspěšnou práci v uplynulých čtyřech letech“, říká Antoine Dumurgier, provozní ředitel divize řešení pro vozový park a mobilitu ve společnosti Edenred a člen představenstva společnosti UTA.


Zde naleznete ke stažení tiskové zprávy a související obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic