Bartosz Kamejsza nastupuje ke společnosti UTA jako nový vedoucí prodeje pro střední a východní Evropu

Bartosz Kamejsza nastupuje ke společnosti UTA jako nový vedoucí prodeje pro střední a východní Evropu

  • Prodej posílí kompetentní manažer
  • UTA pokračuje v expanzi ve východní Evropě

Kleinostheim – 13.5.2016. Nová energie pro prodej u společnosti UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA): tento poskytovatel tankovacích a servisních karet v osobě Bartosze Kamejszy poprvé jmenoval vedoucího prodeje. Od 1. května 2016 je zodpovědný za prodej ve střední a východní Evropě a z Varšavy bude řídit obchodní expanzi na rostoucích trzích v Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, v Pobaltí a ve Skandinávii. Ve své funkci bude tento zkušený pracovník prodeje odpovědný přímo Gabrielu Moulènesovi, který je jako oblastní manažer odpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti UTA ve střední a východní Evropě.

Bartosz Kamejsza s sebou přináší více než 15 let profesních zkušeností a rozsáhlé odborné znalosti z odvětví minerálních olejů a tankovacích karet ve východní Evropě. Naposledy působil dvanáct let v polské prodejní agentuře Timex S.A., zastupující na  domácím trhu zahraniční firmy jako je UTA. Na této pozici byl Kamejsza zodpovědný za oblast tankovacích karet v pobaltských zemích. Od května 2014 vedl vystudovaný bakalář inženýrství navíc aktivity dceřiné společnosti Timex, TRS-Rental, která se v Polsku specializuje na dlouhodobý pronájem návěsů.

„Těší nás, že můžeme Bartosze Kamejszu přivítat v týmu UTA,“ říká Gabriel Moulènes, oblastní manažer pro střední a východní Evropu u společnosti UTA. „S jeho dlouholetými zkušenostmi v mezinárodním prodeji, odbornými znalostmi odvětví a jeho rozsáhlou sítí kontaktů v oblasti minerálních olejů a tankovacích karet ve východní Evropě mu v naší další expanzi na těchto významných trzích budoucnosti připadne důležitá role - koneckonců zná jak výzvy, tak i požadavky a z nich plynoucí potenciál trhu.“
Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic