UTA zvyšuje bezpečnost při používání tankovacích karet

  • Rozšířené funkce na online zákaznickém portálu
  • Vlastní správa limitů
  • Zaslání zprávy při vyčerpání kreditního limitu

Kleinostheim – 7. září 2017. Die UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) zvyšuje bezpečnost při používání servisní karty. Za tímto účelem byly funkce, které mohou zákazníci exkluzivně využívat na online zákaznickém portálu, rozšířeny o doplňková nastavení. Od nynějška existuje možnost provádět správu limitů pro používání tankovací karty UTA online.

Zákazník přitom může různé parametry pro používání servisní karty nastavit individuálně podle svých potřeb. Na online zákaznickém portálu může například nastavit, kolik transakcí denně má být povoleno, do jaké částky může být provedena transakce a v jakých časech a v jakých zemích se karta může používat. Aktuální využití kreditního limitu se graficky zobrazuje. Pokud dojde k vyčerpání kreditního limitu, obdrží zákazník UTA e-mailem zprávu. Veškerá nastavení lze provádět jak pro jednotlivou tankovací kartu, tak i pro několik tankovacích karet současně.

„Prostřednictvím těchto rozšíření plníme přání našich zákazníků týkající se vyšší flexibility a individualizace“, zdůrazňuje Volker Huber, výkonný ředitel společnosti UTA. „Stejně jako v online bankingu lze i zde kdykoliv bez velké námahy změnit limity.“ Pro tyto účely je online zákaznický portál k dispozici nonstop.

„Flexibilita při vlastní správě přispívá rozhodující mírou ke zvýšení bezpečnosti tankovací karty a omezení rizika“, říká Volker Huber. K dalším ochranným mechanismům patří, stejně jako dosud, dotaz na PIN kód, kontrola transakcí, výstražná hlášení v případě nápadných aktivit a okamžité zablokování karty při prvních náznacích pokusu o podvod.
Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení a odpovídající obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic