Jérôme Bonnet byl jmenován ředitelem IT u společnosti UTA

  • Zkušenosti z managementu jako CIO v mateřském koncernu Edenred
  • Se zaměřením na digitální transformaci
  • Organizační oddělení úseků IT a mýtného

Kleinostheim – 27. března 2018. Jérôme Bonnet se stane od 1. dubna ředitelem IT u společnosti UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA). 40letý Bonnet si stanovil jako cíl modernizaci IT okolí, další rozvoj digitalizace a vybudování pozice společnosti UTA na evropském trhu jako inovativního poskytovatele služeb v oblasti mobility.

„S Jérômem Bonnetem získáváme významného experta mezinárodního formátu“, zdůraznil Volker Huber, CEO u společnosti UTA. „Přináší několikaleté zkušenosti z oblastí digitálních placených služeb, správy tankovacích karet a vozových parků, jakož i z programů udržování zákazníků.  Jeho odborné znalosti nám pomohou zvládnout výzvy digitální transformace“, je přesvědčený Volker Huber.

Jérôme Bonnet přichází z mateřského koncernu UTA Edenred, z vedoucí firmy na světovém trhu v oblasti platebních služeb pro podniky, zaměstnance a obchodní partnery. Od roku 2015 působí ve funkci CEO ve společnosti Cardtrend Systems v Malajsii. Dceřiná společnost v Edenredu vyvíjí řešení správy tankovacích karet a vozových parků pro vedoucí koncerny v oblasti minerálních olejů a banky v jihovýchodní Asii. Předtím působil Jérôme Bonnet několik let především v Číně a Singapuru v různých vedoucích funkcích pro společnost Accor Services, divize skupiny Accor, která se v roce 2010 stala společností Edenred. V tomto čase spravoval mimo jiné středisko Software Development Center a byl CIO pro regiony Asie-Pacifik a Střední východ. Vystudoval informatiku v Bordeaux a je absolventem Pariser Conservatoire National des Arts et Métiers.

Jako nový ředitel IT u společnosti UTA podává Jérôme Bonnet zprávy přímo CEO Volkeru Huberovi. Dosud odpovídal za úseky IT a mýtného v personální oblasti Olaf Schneider. Kvůli rostoucímu strategickému významu se nyní oba úseky organizačně oddělují. „Olaf Schneider se v budoucnu zaměří díky jeho zkušenostem s managementem na rostoucí trh mýtného“, uvedl Volker Huber.


Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení a odpovídající obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic