Volker Huber - nový CEO v UTA

Volker Huber – nový CEO v UTA

  • Dne 17. 8. 2015 nastoupil Volker Huber jako nový mluvčí vedení (CEO) ve společnosti UTA.

Kleinostheim, 04. srpen 2015 – Volker Huber (49) nastoupil jako nový generální ředitel (CEO) UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA). Vedle jeho úkolů mluvčího vedení podniku je Volker Hueber od 17. srpna 2015 zodpovědný také za resorty prodeje, marketingu, zákaznických operací, nákupu paliv/ služeb Plus a řízení podílu na zisku.

Huber má dlouhodobé zkušenosti ve vedení podniku a mezinárodním obchodu. Původem z Achern/Nordschwarzwald zahájil tento manažer svou kariéru u německé Lufthansy, u níž zastával také různé vedoucí pozice doma i v zahraničí, včetně dceřiné AirPlus. Naposledy byl Huber členem vedení zprostředkovatele hotelového ubytování HRS.

„Těším se na to, že převezmu ekonomickou odpovědnost v silné a rostoucí mezinárodní firmě. UTA v sobě skrývá enormní potenciál, což znamená velkou zodpovědnost za výborný tým “, říká Huber.

Klaus Eckstein, člen rady UTA, zdůraznil: „S Huberem jsme nemohli získat lepšího manažera, který by mohl pokračovat a nadále rozvíjet naši strategii. Jeho myšlení je orientované na zákazníky, udržuje těsné vztahy s trhem a akcionáři a žije pro naše principy řízení.“

Vedení společnosti UTA bude v budoucnu tvořit Volker Huber (CEO), Robert Nürnberger (48), ekonomický ředitel (CFO) a Olaf Schneider (48), ředitel pro oblast IT (CIO).
Zde naleznete ke stažení tiskovou zprávu:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic