Edit Pljakic posílí odbyt UTA

Edit Pljakic posílí odbyt UTA

  • Nový Head of Sales Controlling a Business Development
  • UTA chce silněji využít potenciálu u nových i stávajících zákazníků

Kleinostheim – 26. září 2016. UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) posiluje svůj celosvětový Sales Controlling und Business Development Management. Od října bude Edit Pljakic řídit odbytové akce a dále rozvíjet vývoj nových obchodních oblastí. Pljakic referuje přímo Volkeru Huberovi, CEO ve společnosti UTA.

Edit Pljakic má více než desetileté zkušenosti ze své činnosti jako Controller a Business Developer v oblasti servisních karet. Po úspěšném absolvování studia na univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nastoupil tento diplomovaný ekonom u společnosti Lufthansa AirPlus Servicekarten GmbH. Tam nejprve podporoval jako investiční a finanční manažer budování dalších mezinárodních filiálek a poboček. Dále Edit Pljakic vypracoval analýzy zdanění podniku a regulaci zahraničního obchodu.

V roce 2009 převzal dnes 34letý Pljakic jako Controller zodpovědnost za mezinárodní odbytovou jednotku u společnosti Lufthansa AirPlus a v roce 2012 postoupil do funkce Senior Controller. V prosinci 2013 odešel Edit Pljakic do USA, kde měl pro AirPlus jako Business Developer a Business Controller na starosti americký trh a svými expertízami podporoval management. V roce 2014 se vrátil tento odborník na servisní karty do Německa, kde převzal funkci jako Head of Central Controlling u společnosti Lufthansa AirPlus. V této funkci vedl centrální oddělení Controlling s jedenácti spolupracovníky, byl zodpovědný za shareholder management a implementoval reporting ukazatelů přesahující úroveň podniků.

„Jsme rádi, že Edit Pljakic převezme řízení odbytu a Business Development. Má vynikající analytické schopnosti v controllingu a je uznávaný znalec odvětví servisních karet", říká Volker Huber, CEO společnosti UTA.
Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení a odpovídající obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic