UTA vyvíjí tankovací aplikaci pro nový FleetBoard Store

UTA vyvíjí tankovací aplikaci pro nový FleetBoard Store

  • Průvodce UTA FuelGuide navede k nejvýhodnějším čerpacím stanicím na trase
  • Propojení s telematickými daty pomůže využít potenciálu efektivity

Kleinostheim – 21. září 2016. Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) vyvinula tankovací aplikaci pro nový obchod aplikací FleetBoard Store, který bude mít světovou premiéru na veletrhu užitkových vozidel IAA 2016 v Hannoveru a dostupný bude od roku 2017. Průvodce UTA FuelGuide navede řidiče k aktuálně nejvýhodnějším čerpacím stanicím na trase a zohledňuje přitom konkrétní vzdálenosti a aktuální obsah nádrže. To umožní časově a nákladově optimální tankování vozidla. Propojením dat vozidla a čerpacích stanic v reálném čase mohou přepravci zlepšit řízení přepravy a získat další potenciál efektivity.

Průvodce UTA FuelGuide automaticky zahrne do rychlého a snadného vyhledávání nejbližší a nejvýhodnější čerpací stanice nejen aktuální cenu nafty, ale také aktuální polohu. Řidič může na vyjímatelném tabletu FleetBoard DispoPilot.guide jedním pohledem zjistit také aktuální spotřebu, zbývající trasu, disponibilní obsah nádrže a průměrnou rychlost. „Aplikace převezme plánování trasy a řidič si nemusí dělat starosti o cenu paliva nebo načasování tankování. Toto inteligentní propojení podporuje řidiče, snižuje náklady a zvyšuje produktivitu přepravy,“ říká Stefan Horst, vedoucí marketingu u společnosti UTA. Aplikaci UTA FuelGuide lze testovat v němčině a angličtině na veletrhu užitkových vozidel IAA od 22. do 29. září na stánku Daimler FleetBoard a na stánku MercedesService Card v hale 14/15.

 

O Daimler FleetBoard

Daimler FleetBoard je jedním z předních evropských poskytovatelů telematických řešení pro nákladní automobily a autobusy. V současné době využívá FleetBoard zhruba 6 000 zákazníků ve 180 000 vozidel. Modulární a integrovaný systém telematických služeb dceřiné společnosti Daimler poskytuje údaje o řidiči, vozovém parku a zakázce, propojuje všechny relevantní subjekty v logistickém systému a vytváří tak transparentnost napříč všemi úrovněmi.. Služby FleetBoard jsou šité na míru konkrétnímu použití v dálkové přepravě, distribuci a stavebnictví i v osobní dopravě. Pomáhají tak zákazníkům snižovat náklady, zvyšovat produktivitu a zajistit bezpečnost procesu. Typickými výhodami jsou úspory paliva, nižší opotřebení vozidel, snížení výpadků a prostojů a optimální vytížení vozidel a tras.

Užitková vozidla Mercedes-Benz mohou být na přání vybavena hardwarem pro FleetBoard již z výrobního závodu. U nového Mercedesu Benz Actros je FleetBoardjiž součástí sériové výbavy. Ostatní vozidla lze systémem telematických služeb dovybavit. Pro všechna vozidla je k dispozici celoplošná prodejní a servisní síť. Produkty 100% dceřiné společnosti Daimler se sídlem ve Stuttgartu byly již mnohokrát oceněny. Daimler FleetBoard je držitelem ověření a certifikací DEKRA dle DIN EN ISO 9001:2008.
Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic