UTA otevírá novou pobočku na Slovensku

  • Vlastní zastoupení v Bratislavě
  • Vybudování sítě ve střední a východní Evropě

Kleinostheim – 23. října 2018. Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG pokračuje ve své internacionalizaci uvedením nové pobočky na Slovensku do provozu: Zastoupením v Bratislavě posiluje poskytovatel mobility svoji lokální přítomnost ve střední a východní Evropě. Vlastní prodejní tým je tam nyní pověřen celostátním prodejem systému karet UTA a pečuje o slovenské zákazníky v místě.

Slovensko je žádaná logistická lokalita v regionu střední a východní Evropy. Vedle velkých seskupení automobilového průmyslu se tam usadili i vedoucí online obchodníci a provozují distribuční centra, z nichž jsou zákazníci zásobováni do celé Evropy. Podle toho také roste potřeba logistických a přepravních služeb. Ročně je přepravováno množství zboží okolo 200 milionů tun v rámci Slovenska, z čehož tři čtvrtiny připadají na silniční přepravy. Slovensko je podle aktuálních dat Eurostatu na šestém místě v mezinárodní přepravě a tím se řadí ještě před Maďarsko, Českou republiku a Bulharsko.

„Nové otevření na Slovensku je zcela ve znamení naší strategie růstu, která cílí na to, aby byla kontinuálně rozšiřována naše přítomnost ve střední a východní Evropě“, říká Volker Huber, CEO společnosti UTA. „Těšíme se, že tak budeme moci efektivně hnát dopředu vývoj našich výrobků ve vysoce dynamických růstových trzích logistického oboru.“


Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic