UTA spolupracuje s dopravní platformou TimoCom

  • Plánovač tras TimoCom zobrazuje čerpací stanice v síti UTA
  • S přibližně 38 500 společnostmi provozuje TimoCom největší dopravní síť v Evropě

Kleinostheim – 26. ledna 2018. Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) a TimoCom, největší evropská dopravní platforma,  spojily svoje síly: Nyní se bude více než 44 000 čerpacích stanic UTA po celé Evropě zobrazovat v nástroji pro kalkulaci a plánování tras TC eMap® od společnosti TimoCom. „Jako poskytovatel služeb mobility musíme být tam, kde jsou naši zákazníci. V této souvislosti je TimoCom jako největší evropská dopravní platforma ideálním partnerem“, vysvětluje spolupráci Volker Huber, výkonný ředitel společnosti UTA.

Více než 38 500 firem realizuje prostřednictvím platformy TimoCom digitálně své obchody – každý den je na této dopravní platformě až 750 000 nabídek přepravy a nákladového prostoru.  Nákladové a sledovací řešení TC EMap ® také počítá zhruba 2,6 milionů tras za měsíc. Uživatelé UTA nyní hned vidí, kde mohou natankovat svá vozidla. „Naši zákazníci dnes očekávají, že všechny informace důležité pro svou jízdu naleznou na jednom místě“, říká Volker Huber. „Díky naší spolupráci s platformou TimoCom vidí více než 120 000 uživatelů již nyní při plánování své trasy, kde mohou využívat naše nabídky – a mohou podle toho určit trasu.“ A z nového partnerství profitují také zákazníci společnosti TimoCom: „Nabízíme jim možnost ještě efektivnějšího a pohodlnějšího plánování jejich tras“, říká mluvčí společnosti TimoCom Gunnar Gburek.

Není nutná další aplikace nebo software, nástroj TC eMap® se aktualizuje automaticky. Po aktualizaci jsou akceptační místa uložena jako „Points of Interests“ (POI) s logem UTA a vyvolat si je může každý uživatel.


Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení a odpovídající obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic