UTA obdržela ocenění za vynikající služby

Kleinostheim, 29.04.2015 – Die UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) je v tomto roce jedním z nositelů ocenění v soutěži TOP SERVICE Deutschland. Díky této skutečnosti se firma zařadila již po deváté k firmám, jež dokáží v Německu zákazníkům poskytnout nejlepší služby. K tomuto výsledku dospěla Univerzita St. Gallen, ratingová agentura ServiceRating a deník Handelsblatt. Odborníci zde zkoumali podniky služeb různých oborů, velikostí a jejich zaměření na vstřícnost k zákazníkům.

Porota složená ze zástupců ekonomických expertů, vědy a ekonomických žurnalistů hodnotila na základě sedmi kritérií u zúčastněných firem to, jak vstřícně se tyto firmy dokáží chovat ke svým zákazníkům. Konkrétně porotci testovali, jak poskytovatelé služeb ve svých firmách vytváří, řídí a kontrolují vstřícnost k zákazníkům. Důležité otázky byly: jak vstřícné je vedení firmy k zákazníkům? Jak se přizpůsobují nabídky přáním zákazníků? Naslouchá vedení zákazníkům? Jak firma měří a analyzuje kvalitu služeb? Porota ještě navíc vybrala náhodně 100 zákazníků, kterým položila otázky týkající se spokojenosti. Výsledkem je mezioborová srovnávací studie včetně hodnocení zákazníků.

„Jsme velmi pyšní na to, že jsme již podeváté za sebou mohli v této mezioborové soutěži potvrdit svou špičkovou pozici. Je to také symbol vysoké priority, kterou má vstřícnost k zákazníkům v naší firmě.“, říká Kay Otte, vedoucí marketingu UTA.
Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic