Ralf Kaplan se stává novým Head of Procurement Fuels a PLUS Services ve společnosti UTA

  • Specialista na nákup má dále optimalizovat procesy nákupu
  • Stávající partnerství se dále rozvíjí

Kleinostheim – 25. července. Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) jmenovala nového Head of Procurement pro divize Fuels a PLUS Services: Ralf Kaplan bude od 1. srpna 2018 zodpovědný za nákup a obstarávání v evropské centrále společnosti UTA v Kleinostheimu. „S ním jsme získali zkušeného specialistu, který bude naše partnerství s dodavateli a také naše nákupní procesy a struktury postupně dále rozvíjet“, uvádí Volker Huber, CEO u společnosti UTA.

51letý inženýr Ralf Kaplan zorganizoval v posledních dvou letech jako Purchasing Director Europe Branded u mezinárodního obalového koncernu Multi Packaging Solutions zakázky pro 15 poboček v Německu, Spojeném království a Polsku. Předtím byl odpovědný za nákup v regionu DACH u společnosti DS Smith Packaging v Mannheimu. V letech 2000 až 2013 působil na několika pozicích u společnosti Schott AB v Mohuči. V poslední době byl zodpovědný za celosvětové pořizování surovin u výrobce skla jako Director Corporate Purchasing Raw Materials.

Jako nový Head of Procurement Fuels a PLUS Services u společnosti UTA je Ralf Kaplan přímo podřízen CEO Volkeru Huberovi. Těžištěm jeho práce je rozvoj stávajících partnerství, ale také vyhledávání nových dodavatelů a poskytovatelů služeb. „Abychom mohli nadále nabízet inovativní služby, potřebujeme spolehlivou, současně však pružnou síť“, uvádí Volker Huber. „Díky téměř 20letým zkušenostem s řízením veřejných zakázek je Ralf Kaplan ten správný člověk. Tím bude také vytvářet významnou přidanou hodnotu v oblasti Fleet & Mobility v rámci celé skupiny Edenred.“ Mimo to bude Kaplan spolupůsobit při dalším rozvoji podnikové strategie. 


Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic