UTA nabízí Telepass EU

UTA nabízí Telepass EU

  • Nová palubní jednotka pokrývá mýtné systémy pěti zemí
  • Rychlé a automatické platby silničních poplatků při projetí

Kleinostheim – 1.7.2016. Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nabízí se systémem Telepass EU další univerzální řešení pro různé mýtné systémy. Palubní jednotku (OBU) pro Itálii lze navíc použít ve čtyřech dalších zemích k placení mýtného za vozidla o celkové hmotnosti nad 3,5 tuny. U systému Telepass EU navíc odpadá tzv. VIAcard, se kterou lze v Itálii platit mýtné na všech platebních bránách a dálničních sjezdech.

Zvláštností systému Telepass EU je jeho použitelnost v Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku a v tunelu Liefkenshoek v Belgii. Kromě evidence a vyúčtování mýtného lze v Itálii a ve Francii platit prostřednictvím přístroje také poplatky na různých hlídaných parkovištích. Nabídka palubní jednotky má být v budoucnu doplněna o další mýtné systémy -  v současné době se například připravuje zpracování mýtného v Polsku na úseku dálnice A4 (Katovice - Krakov).

„Se systémem Telepass EU nabízíme našim zákazníkům možnost využití jedné palubní jednotky v různých mýtných systémech,“ říká Kay Otte, marketingový ředitel společnosti UTA. „To má hned několik výhod: Jednak mohou řidiči zredukovat počet mýtných krabiček v kabině svého kamionu a projíždět všechny mýtné stanice bez zastavení. A za druhé mohou v některých zemích jihozápadní Evropy využít až padesátiprocentní slevu oproti platbě v hotovosti.“
Zde naleznete ke stažení tiskové prohlášení a odpovídající obrazový materiál:

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic