Vyhledávač stanic a čerpacích stanic UTA a plánovač tras.

Vyhledávač stanovišť a čerpacích stanic UTA Vám ve kteroukoli dobu umožní rychlé a snadné zobrazení přehledu veškerých čerpacích stanic UTA a další stanovišť v Evropě, která nabízejí službu Plus. Kritéria pro vyhledávání okolních míst si můžete zadat podle svého přání.

Můžete si například zvolit zemi, kterou upřednostňujete, a v ní vyhledat čerpací stanice anebo značkové servisy, potřebné produkty i služby. Výsledky hledání si pak v dalším kroku můžete seřadit podle vzdálenosti do vozidla.

vyhledávač čerpacích stanic UTA

Jako registrovanému zákazníku společnosti UTA Vám vyhledávač stanic ale nabízí mnohem více: Kromě přehledu cen si můžete pomocí plánovače tras nechat propočítat nejkratší nebo nejrychlejší cestu z bodu A do bodu B. Vedle těchto údajů se Vám zobrazí také cena mýtného, doba jízdy a mnoho dalších služeb.

NOVINKA: Jako registrovaný zákazník společnosti UTA si můžete prohlédnout aktuální ceny nafty odebrané na čerpacích stanicích UTA, které vychází z aktuálních dat pohonných hmot zprostředkovaných Úřadem pro transparentnost cen pohonných hmot.

Využijte náš vyhledávač stanic UTA s plánovačem tras pro nákladní automobily a přímé informace o aktuálních cenách nafty. Integrována je také kalkulačka cen mýtného:

UTA vyhledávač stanic

Kontakt

Symbol služba zpětného zavolání Využijte naší bezplatné služby zpětného zavolání

Symbol UTA Servicehotline číslo společnosti UTA
+420 270 006 300

Symbol Non-stop havarijní služba Non-stop havarijní služba
bez poplatků:
00800 - 88 27 37 84
Přehled telefonních čísel zde

Symbol Non-stop služba blokace karet Non-stop služba blokace karet
bez poplatků:
00800 - 88 226 226
nebo:
+49 6027 509-666

Symbol Non-stop Mercedes-Benz Service Mercedes-Benz Service 24h
Přehled telefonních čísel zde

Symbol E-Mail E-Mail: service@uta.com

Symbol Kontakt Kontakt

Symbol UTA vyhledávač stanic UTA vyhledávač stanic